KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757440
nr 1275 7440
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1905, Allé. Olja på pannå, 15x21 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:50:15
100 kr
250 kr
200 kr
200 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr